HEMEN BAŞVUR Çayyolundaki Dershaneler | Kızılay Butik Dershane

Çayyolundaki Dershaneler

Kızılay Butik Dershane  Çayyolundaki Dershaneler


Çayyolundaki Dershaneler

Çayyolundaki dershaneler öğrenciler için araştırılan konulardan biri oldu. Çayyolu yaklaşık 19.000 hektarlık bir alana sahip Ankara ‘nın gelişmekte olan semtlerinden biridir. Kendi içerisinde sürekli gelişmekte olan bu semte son yıllarda fazlaca dershane açılmıştır. Bunun sebebi Çayyolu ‘nda yaşayan insanların uzak olduğunu düşünerek Kızılay ya da başka semtlerde dershaneleri tercih etmemeleridir.

Çayyolundaki dershaneler için öneri

Çayyolu maddi imkanları daha yüksek olan ailelerin yaşaması nedeni ile Çayyolundaki dershaneler de genellikle butik anlayışa sahip daha az öğrenci ve öğrenciye birebir ilginin daha yoğun olduğu dershanelerdir. Bu dershaneler de sınıflar 4 ila 6 kişilik olmakla birlikte öğretmenler öğrencilerle daha fazla ilgilenebilmektedir. Ayrıca öğrenci sayısı az olduğu için öğretmenlerin sorumlu olduğu öğrenciler vardır ve öğrencilerin ödevleri, ödevlerinin kontrolleri ve eksik kaldığı noktalar için etütlerini bu öğretmenler ile birlikte planlarlar.

Öğretmenler öğrencilerin takibini yapar ve ailelerine gelişmeleri hakkında bilgi verirler. Çayyolu halen gelişmekte olduğu için son yıllarda bu butik dershaneler haricinde kitle dershaneleri de burada hizmet vermeye başlamıştır. Bu dershaneler de ortalama olarak sınıflar 16 ila 20 kişi arasında değişmektedir. Çayyolundaki dershaneler etüt imkanı da sağlayan bu dershaneler de rehberlik servisleri bulunur. Rehberlik öğretmenleri öğrencilerin etütleri, ödev takipleri ile ilgilenirken aynı zamanda da öğrencilerin ders çalışmasına etki eden problemlere de destek olurlar.

Bu yazımızda size Çayyolundaki dershaneler  hakkında bilgi vermeye çalıştık. Bir sonraki yazımız da dershane Ankara hakkında sizlere bilgi vereceğiz .

Kızılay Butik Dershane  Sincandaki dershaneler

Sincandaki dershaneler

Sincan da ki dershaneler öğrenci seviyelerini seviye tespit sınavına göre belirleyip öğrencileri 14-16 kişilik gruplara ayırmaktadırlar.

← Devamını Oku
Kızılay Butik Dershane  Etimesguttaki dershaneler

Etimesguttaki dershaneler

Etimesguttaki dershaneler konusunda yazımızda sizleri bilgilendireceğiz. Etimesgut, Ankara`nın metropol ilçelerinden biridir.101 km karelik yüzölçü...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0 312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.