Eryaman Butik Dershane| En İyi Eryaman Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Eryaman Butik Dershane | En İyi Eryaman Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi; Toplumda yaşayan her bireyin geleceğe yönelik amaç ve buna bağlı olarak iyi bir gelecek için hayalleri vardır. Hayalleri gerçekleştirmek ise toplumumuzda iyi ve eksiksiz bir eğitim sonucunda girilen sınavlardan elde edinilen başarıya bağlıdır. Eğitimin insan yaşamını olumlu yönde belirleyici böyle durumlarda alınan iyi bir eğitim hayallerin hayalden çıkarak gerçekleşmesini kolaylaştırmaktadır.

Eryaman Butik Dershaneleri olarak bizim dershanemiz eğitimsel bazda kendini gerçekleştirerek kanıtlamış eğitim koçluğu yapmış akademik kadrodan oluşmaktadır. Nitekim bir öğrencinin başarısının önündeki en büyük engel özgüven eksikliği ve yapamama korkusudur. İşte bu durumda öğrenci psikolojisinde kendini kanıtlamış eğitim koçlarımız öğrencimiz ile yakından ilgilenerek derslere karşı motive etmektedirler. Nitekim bu durum hem öğrencilerimizin hayallerini hayal olmaktan çıkarırken kendilerine özgüven duymalarını ve başarının kaçınılmaz olmasını sağlamaktadır.

Neden Eryaman Butik Dershaneleri Olarak Bizim Dershanemiz?

Eryaman Butik Dershanesi seçilmesi gerekliliğinin başlıca sebeplerini sayarsak ilk olarak, akademik kadromuz yıllarca içinde bulundukları sürekli değişen sınav sistemlerinden onlarca öğrenciye en güzel üniversitelerin en iyi bölümlerini kazandırmış tecrübeli eğitimcilerden oluşmaktadır. Eryaman Butik Dershanesi olarak bizim dershanemizin önceliği öğrenci ve özellikle aileleridir. Çünkü öğrenci ailelerimiz ile yaptığımız iletişimsel bağlar sonucu aileleşmemiz bizi tercih eden öğrencimizi hem daha iyi tanımamıza hem de bireysel olarak ilgilenirken iletişimde zorlanma durumumuzun kalmayarak aramızdaki ilişkilerin ailesel bağa dönüşmesini sağlamaktadır.

İşte bu durum Eryaman Butik Dershanesi olarak bizim dershanemizin öğrencimiz ile bölgede tek ve rakipsiz başarıları kazanmamızın önünü açmıştır. Eryaman Butik Dershanesi olarak bizim dershanemiz kaliteli sınav sistemine uygun kaliteli kaynaklar kullanmakla beraber, verdiği eğitimde tam öğrenme modelini uygulamaktadır. Bu durum öğrencimizin aldığı derslerin dışında eksik kaldığı konularda etüt, birebir özel ders, soru çözümü, seri denemeler ile bu denemelerdeki eksikleri tekrar öğretmen eşliğinde gözden geçirmesini içeren gelişmiş eğitim biçimini içermektedir. İşte bu durum öğrencilerimizin ders açıklarını kapatırken amaçlarına ulaşmalarının önünü açmaktadır.

Eğitimsel olarak Eryaman Butik Dershanesi olarak bizim dershanemizi başarıya götüren en önemli avantajımız öğrencilerimiz ile birebir özel ders ile bunu öğrencilerimizin seviyelerine göre ayarlamamızdır. Bu durum öğrencilerimiz arasında var olan seviye dengelerini de yakalamamızı sağlamaktadır. Nitekim seviyesinde gelişim ve ilerleme olduğunu gören öğrencilerimizin bundan moral alarak bunu avantaja çevirmek amacıyla derslere daha sıkı ve istekli gelmeleri başarının da kazanılmasında en etili faktördür.

Eryaman Butik Dershane | En İyi Eryaman Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Eryaman Butik Dershaneleri olarak bizim dershanemizin misyonu toplumsal gelişime katkı sunmak ve gelişmiş toplumsal menfaatler çerçevesinde yetişecek bireyleri amaçlarına ulaştırmaktır. Bu amaçla kurulmuş olan dershanemiz diğer eğitim kurumlarından farklı olarak eğitim öğretme açılmadan önce halka hizmet vermektedir. Nitekim bu çerçevede dershanemizi tercih etmeyi düşünen öğrencilere ücretsiz kadromuzu tanıma ve eğitim alma fırsatı tanımaktadır.

Eryaman Butik Dershanesi olarak bunu yapmaktaki amacımız söz ile sadece yazarak birçok övgüyü hak eden yılların verdiği tecrübe ile mahirleşmiş tecrübeli akademik kadromuzdan öğrencilerimizin bizzat ders alarak tanıması ve kurumumuzdan eğitimimizi beğenmelerine göre kendilerinin bizzat bizi seçerek, bizimle başarıya ulaşmaya karar vermelerine fırsat sağlamaktır. Tabi bu durumda böylece akademik kadromuz dışında hem kullandığımız son derecede teknolojik eğitim materyallerimizden başlamak üzere psikolojik danışma ve idaremizi de tanıma fırsatını elde edeceklerdir. İşte bu durum Er Yaman Butik Dershaneleri olarak bizim dershanemizi farklı kılmaktadır.

NEDEN ERYAMAN BUTİK DERSHANESİ?

Eryaman Butik Dershanesi olarak bizim dershanemiz vermiş olduğu eğitim hizmeti ile öğrencilerinin sürekli değişen sınav sistemleri sonrasında çıkan yeni sınav sisteminden korkması ve endişelenip, derslere karşı umutsuzluk yaşayıp; motive olamama ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Öğrencilerini bilgisel olarak eksiksiz bir birey olarak amaçlarına ulaşmak için karşılarına çıkan her engelden galip çıkarak başarıya ulaştırmayı amaç edinmektedir. Nitekim bu çerçevede Eryaman Butik Dershaneleri içinde bizim dershanemiz her türlü olanağa ve imkâna da sahiptir.

En ileri teknoloji ile sahip olunan akıllı tahta, bilgisayar, görsel efekt ve diğer eğitim materyalleri ile bunları kullanmakta tecrübeli akademik kadroya sahip olan Eryaman Butik Dershaneleri içinde bizim dershanemiz öğrencilerinin hayal ettiği gelecek ve sevdiği mesleğe taşımakta aracı olmaktadır. Fiziksel yapı olarak da kullanışlı ve rahat mobilyalar, ferah sınıf ortamı, soru çözüm salonu ile en ince ayrıntısına kadar öğrenci odaklı dershanemizde eğitimde zorluk ve öğrenimde imkânsızlık ortadan kaldırılmıştır. Özelliklede anlatımda anlaşılır ve akıcı bir dille öğrencini anlama zorluğu durumu gibi olumsuzlukları ortadan kaldıran anlatım tarzıyla ders anlatan hocalarımız başarımızın en büyük mimarlarıdır.

Maddiyattan çok maneviyatla yetiştirdikleri her öğrencinin bir amaç uğruna çabaladığının farkındalığını taşıyan öğretmen kadromuz, öğrencileri tarafından ulaşılmak istenen her amacın toplumsal hizmet ve geleceğin güvenirliği açısından bir kazanım olduğunun farkındadırlar. Nitekim bu durum hem öğrencilerimizin amaçlarına ulaşmak için gayretini arttırırken öğretmenlerimizin de öğrencilerini amaçlarına ulaştırmada eksiksiz bir eğitim vererek karşılaşılacak her sınavdan başarı elde etmelerini sağlamaktadır. Daha iyi bir geleceğin temellerini fedakârca eksiksiz bir eğitim ile atmaya siz değerli öğrencilerimizi velilerimiz ile kurumumuza bekliyoruz.

Eryaman Butik Dershane | En İyi Eryaman Butik Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Eryaman Ankara nın en büyük gelişmiş ilçelerinden biridir.Eğitim konusuna da oldukça önem verip araştırma yapılan topluma sahip bir yerdir. Eryamandaki butik dershanelere baktığımızda oldukça fazla ve farklı eğitim sistemine sahip oldukları gözlemlenmektedir. Eryamandaki butik dershanelerde 14-16 kişilik sınıflar olarak iki gruba ayrılmıştır. Öğrencimiz eğitim anlamında kendini ne kadar verimli hissedecekse önceliğimiz olacaktı.Öğrencimiz için bu durum fark yaratmamıştı tercihimiz olan yıllarca ismini duyurmuş iyi derece kazandırmış öğrenciye sahip olan kurumlardı.

En önemlisi de öğretmen kadrosunun kaliteli ve uzman eğitim kadrosundan oluşmasıydı. Araştırmalarımız sonucunda eryaman da ki dershaneler arasında bil kurum bizim isteklerimize cevap vermişti içeriye girdğimiz de güvenliğinin olması öğrencilere gereken disiplini sağlaması fazla sayıda uzman eğitim ders öğretmenlerinin olması güven vermişti bize sınıflar ne çok kalabalık ne de çok az sayıdaydı öğrencilerimizle ilgilenecek birebir etüt almalarında yardımcı olabilecek öğretmen sayısına sahipti.Öğrencimiz ders bitiminde kalıp çalışabileceği bir kütüphaneye sahip olacaktı.Bizim isteklerimize cevap veren Eryaman da ki dershaneler olmuş eğitim sürecine başlamıştık.

Eryaman’daki En Başarılı Butik Dershaneler

Eryaman Etimesgut ilçesi içerisinde yer alan büyük ve kalabalık nüfusa sahip bir semttir. Eryamandaki butik dershaneler konusunda butik dershanelerden sizlere bahsedeceğim. Butik dershane ile dershane arasındaki en önemli fark sınıf mevcutlarıdır. Butik dershaneler de tıpkı dershaneler gibi öğrencilerini sınavlara hazırlamaktadır. Her ne kadar sınavlara hazırlıkta okulların vermiş oldukları eğitimi n yeterliği olduğunu savunanlar olsa da maalesef ki yetersiz kalmaktadır. Dershaneler öğrencileri sadece sınavlara hazırladıkları için tercih edilmektedir. Dershaneler sınavlarda sorulacak soruların konu anlatımlarının dışına çıkmadan dar alanlı bir konu yapısında çalışmaktadırlar.

Öğrencileri her açıdan sınava yönelik olarak hazırlamaktadırlar. Bu hazırlık aşamasında psikolojik olarak ta destek vermektedirler. Okullarda verilen rehberlik ile dershanelerde ki rehberlik arasında çok büyük farklar bulunmaktadır. Okullarda verilen rehberlik hizmeti haftada bir saattir. Bu bir saatlik rehberlikte öğretmen 30 kişi ile ilgilenmek durumundadır. Ve verilen bu hizmeti sınıf öğretmenleri sunmaktadır. Rehber öğretmen yüzlerce öğrenci ile ilgilenmek durumunda kaldığı için her öğrenciyi yakinen takip edememektedir. Ancak butik dershanelerde ki rehber öğretmenler öğrencileri ile yakından ilgilenebilirler.

Öğrencilerin durumları hakkında anne ve babalarına bilgi aktarıp onlar ile sürekli iletişim halinde kalmaktadırlar. Öğrencilerin derslerdeki ilerleyişlerini takip eden rehber öğretmenleri bir sıkıntı yaşandığında ya da öğrenci de bir gerileme durumu söz konusu olduğunda hemen müdahale de bulunup öğrenci ile iletişime geçer. Bu durumun nedenlerini öğrenmeye çalışıp tekrarda etkili bir yükseliş yaşanması için öğrenci ile birebir ilgilenir. Ayrıca sadece ders ile alakalı konularda değil genel olarak öğrencinin psikolojisini etkileyen her durumda yarımcı olabileceği her konuda öğrenciye destek olmaktadır.

Rehber Öğretmenin Önemi

Butik dershanelerde bu durumlar genel olarak rehber öğretmen tarafından yapılırken branş öğretmenleri de bu gibi durumlarda yardımcı olacakları konular var ise destek olmaktadırlar. Yetkin pozitif ve şeffaf yönetiminin olması öğrencilere ayrı bir güven vermektedir. Dershaneye giden öğrencilerin yüzdesi 2012 yılına bakıldığında %8iken günümüz de çok daha fazladır. Hem mevcut olan şartların düzelmiş olması hem de öğrenciler ile anne ve babaların dershanelere giden öğrencilerin almış oldukları başarılarda memnun kalıyor olması bu durum üzerinde oldukça etkilidir.

Eryaman’daki butik dershaneler dershane sektöründe önemli olan bu konuları es geçmemekle beraber tamamını uygulamaya çalışmaktadır. Bu nedenle bu semtte oturan ve çocuklarını dershanelere gönderecek olan anne ve babalar gönül rahatlığı ile dershane tercihinde bulunmaktadır. Butik dershanelerin ücretleri normal dershanelere oranla biraz daha yüksek olabilir. Yine de daha kaliteli eğitim almak isteyen bireyler tarafından çoğunlukla tercih edilmektedir.

İlginizi çekebilir: Etüt Sistemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google
Spotify
Consent to display content from Spotify
Sound Cloud
Consent to display content from Sound
Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
icra avukati ankara