HEMEN BAŞVUR Gölbaşındaki dershaneler | Kızılay Butik Dershane

Gölbaşındaki dershaneler

Kızılay Butik Dershane  Gölbaşındaki dershaneler


Gölbaşındaki dershaneler

  Gölbaşı yüzölçümü olarak 1.010 kilometrekareye sahip nüfus olarak 130.000 i geçmektedir. Gölbaşındaki genç nüfusun fazla olması nedeniyle Gölbaşındaki dershaneler, özel okullar ve kolejler fazla sayıda mevcuttur. 

Gölbaşındaki dershaneler kaliteli mi?

Gölbaşındaki dershaneler birkaç arkadaşımızla birlikte erken kayıt döneminde araştırmaya başlamıştık. Hedefimiz birlikte aynı üniversiteyi kazanıp istediğimiz bölümleri okuyup eğitim sürecini tamamlamaktı. Gölbaşındaki dershaneler gezerken aklımızda olan birkaç dershaneyle görüşüp eleme yapacaktık. Gölbaşındaki dershaneler de genel olarak ders saatleri aynı olmakla birlikte anlatılanlar hemen hemen benzer şekildeydi. Gölbaşındaki dershaneler içerisinden bir kurumu tercih etmiş ve tercih etmemizdeki en büyük sebep sınava hazırlık gruplarına konu anlatımından çok zorun çözüm saatlerine yönlendirmiş olmalarıydı. Bizim ne kadar fazla soru örneği görüp soru üzerinde anlamadığımız yerleri sorma imkanına sahip olursak sınavda hem hızlı soru çözmüş hem de fazlasıyla örnek görmüş olacaktık.

Gölbaşındaki dershaneler  ders saatleri sabah ve öğlen grubu olarak 2 ye ayrılmaktadır. Biz sabah grubunu seçmiştik öğlen 1 gibi başlayan soru çözümü 2 saat devam edip sonrasında da kalıp kütüphaneden faydalanıyorduk. En güzel sistemi de öğretmenlerimizin akşama kadar kurumda kalıp istediğimiz zaman anlamadığımız yerlerde çözemediğimiz sorularda sorabilme imkanına sahip oluyor olmamızdı. Sınıftaki öğrenci sayılarımızda 10-12 kişilik olup seviyelere göre gruplar olmasıydı. Sınava hazırlanan arkadaşlarımız bahsettiğimiz örneklere dikkat ederlerse daha verimli bir şekilde eğitim sürecini tamamlamış olacaklardır.

Kızılay Butik Dershane  Mamaktaki Butik Dershaneler

Mamaktaki Butik Dershaneler

Ankara il merkezine 3,5 km. uzaklıkta bulunan Mamak, Çankaya ilçesine bağlı Kayaş, Araplar, Karaağaç, Cireğil ve İmrahor köylerinden oluşan kırsal ...

← Devamını Oku
Kızılay Butik Dershane  Eryaman dershaneleri

Eryaman dershaneleri

Eryaman Ankara`nın en büyük ilçelerinden olan Etimesgut’un büyük mahallelerinden bir tanesidir. Eryaman dershanelerine her gün bir yenisi ekleniyor

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0 312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.