HEMEN BAŞVUR Hakkımızda | Kızılay Butik Dershane

HakkımızdaHakkımızda

HAKKIMIZDA

Eğitim toplumun gelişmişliğini ve ilerleyişine katkı sağlayan en büyük etmendir. Bir ülkenin eğitim seviyesinde geldiği nokta ile gelişmişlik düzeyindeki gelmiş olduğu nokta aynıdır. Kurumumuz eğitimin bu denli önemli olduğunun farkında olan, eğitim kalitesini en üst düzeyde tutmaya çalışan, öğrencilerini geliştirmeye ve eğitim seviyelerini üst düzeylere çıkarmaya çalışan ve bu şekilde de ülkeye eğitimli bireyler kazandırmayı amaçlayan bir kurumdur. En kaliteli şekilde eğitim imkanlarımız ile Türkiye’nin tüm noktalarında bütün öğrencilere eğitim vermeyi amaçlıyoruz.

Bünyemizde yer alan eğitimci kadromuz kendi alanında uzman, uzun yıllar eğitim hayatında bulunarak tecrübe sahibi olmuş, araştırmacı ve güler yüzlü öğretmenlerden oluşmaktadır. Kendileri araştırmayı seven ve kendini geliştiren öğretmenlerimiz olmasının yanı sıra öğrencilerimizi de bu yönden eğitmekte ve gelişimlerine katkı sağlamaktadır. Öğretmenlerimiz ahlaklı, araştırmacı, hedefleri doğrultusunda ilerleyen çalışkan bireyler yetiştirmeye çalışırken bu aşamada her zaman öğrencilerimizin yanında ve takibinde kalmaktadırlar. Branş öğretmenlerimizin yanı sıra rehber öğretmenlerimiz ve rehberlik servisimiz de aktif ve etkili bir çalışma içerisinde öğrencilerine destek olmaktadır. Her zaman öğrenciler ile iletişim halinde kalan rehber öğretmenlerimiz öğrencilerin hangi dönem içerisinde olursa olsun yaşadıkları stres ve bunalımlı durumlarda öğrencilerimize destek olmakta ve durumu beraber atlatmaya çalışmaktadırlar.

Kurumumuz en kaliteli öğretmen kadrosu, en iyi personel ve araç gereçler ile öğrencilerine hizmet vermektedir. Son derece başarılı kendisini her zaman geliştirme gayreti içerisinde yer alan kurumumuz şeffaf bir yönetim anlayışı içerisindedir. Öğrencilerin yaşadıkları sıkıntılarda ya da şikayetçi oldukları her hangi bir durumda istedikleri zaman aralığında kurumumuz yöneticilerine ulaşabilmektedirler. Yöneticilerimiz de sorun odaklı değil her zaman çözüm odaklı anlayışları ve çalışmaları ile çıkan sorunlara anında çözüm getirmektedirler.

Değişen eğitim sistemi ve sınavların her zaman takibinde olan, bu değişikliklerden öğrencilerini haberdar eden, değişen sisteme en kısa ve başarılı şekilde uyum sağlayarak eğitim vermeye devam eden bir kurumuz. Amacımız eğitimi en iyi ve en kaliteli şekilde öğrencilerimize sunmak, ezber değil anlayarak, kavrayarak öğrenmelerini sağlayıp istedikleri noktalara ulaşmalarında kendilerine birer kılavuz olmaktır. Yaptığımız ve yapacağımız bütün çalışmalar bu doğrultudadır ve bu doğrultuda olmaya devam edecektir.

 

Kızılay Butik Dershane  Ankaradaki dershaneler

Ankaradaki dershaneler

Makalemde Ankaradaki dershaneler konusunda sizleri bilgilendireceğim. Günümüz modern eğitim anlayışı içinde temel ders eğitimleriyle birlikte, sosy...

← Devamını Oku

İlgili Yazılar

0 312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.