HEMEN BAŞVUR Kuruluş İlkelerimiz | Kızılay Butik Dershane

Kuruluş İlkelerimizKuruluş İlkelerimiz

KIZILAYDAKİ EN İYİ BUTİK EĞİTİM VEREN DERSHANE OLARAK KURULUŞ İLKELERİMİZ 

ANKARADAKİ BUTİK DERSHANELER

Kızılaydaki en iyi butik eğitim veren dershane olarak öğrencilerine değer veren, onların en kaliteli eğitimi hak ettiğinin farkında olan ve buna göre eğitim imkanı sunan dershanelerdir. Butik dershaneler daha az sayıda öğrencinin oluşturduğu sınıflardan oluşan, öğrenciler ile yakında ilgilenerek onların başarılarında bir artış yaşamasını sağlayan dershanelerdir. Butik dershanelerde öğrencinin yaşadığı sıkıntılar, ders ve başarı durumları aktif olarak anne ve babalar ile paylaşılmaktadır. Anne ve babalar her durumdan haberdar edilmekte bu şekilde kendileri aktif olarak çocuklarını takip edebilmektedirler. Öğrencilerin rahat, aydınlık, ferah ve ders işlemeye en uygun olan sınıflarda genellikle yüz yüze eğitim verilmektedir. Sınıflarda bulunan öğrenci mevcudu çok az olduğu için öğrencilerin derste farklı şeyler ile ilgilenmeleri ya da dersi dinlememeleri gibi bir durum söz konusu değildir. Ayrıca dikkatlerinin dağılması da bu durumda imkansız olmaktadır. Öğretmenlerde derslerde öğrencilere konuyu anlattıktan sonra her öğrencinin yanına giderek bire bir ilgilenmektedir. Ayrıca ders sonrasında eğer öğrencinin anlamadığı ya da eksik kalan noktalar var ise öğrenci ile ekstra etüt dersi yapılarak birebir ders anlatımı gerçekleştirilir. Etüt derslerinde tüm konu anlatılmaz, öğrencinin eksik kaldığı noktalara vurgu yapılarak sadece eksik oldukları konular anlatılmakta ve bu şekilde eksiği giderilmeye çalışılmaktadır. Ankaradaki butik dershanelerin hemen hepsi aynı düzeydedir ve aynı uygulamaları gerçekleştirmektedir.

BUTİK DERSHANELERİN SINAVLARDAKİ BAŞARISI

Başkent Ankara eğitim şehri olarak bilinen, eğitime gerekli desteği veren ve bu konuda yatırımlar yapan, öğrencilerin istedikleri yerlere gelme, hayallerini gerçekleştirme, istedikleri puanlara en yakın puanları alarak istedikleri okulları kazanmalarına destek olan ve bu konuda kendilerine yardımcı olmaya çalışan eğitim kurumlarının olduğu bir şehirdir. Binlerce öğrenci kendi oturduğu illerden kalkıp başkente eğitim almak amacı ile gelmektedir. Başkentte alınan eğitim kalitesinin farkında olan öğrenciler bu şehirde eğitim almak istemektedirler. Burada bulunan okulları kazanabilmek o kadar kolay olmadığı için sınavlara hazırlanan öğrenciler bu konuda destek almak için dershaneleri tercih etmektedirler. Dershaneler butik dershaneler bu konularda öğrencilere destek olmakta ve sınava yönelik bir çalışma sergilenmektedirler. Ankara Kızılaydaki en iyi butik eğitim veren dershaneler sınava hazırlanan öğrenciler için en iyi butik dershane seçenekleri arasında yer almaktadır. Buradaki butik dershaneler öğrencilerine diğer dershanelere oranla yakından ilgilendiği, birebir destek sağladığı için tercih edilmektedir. Butik dershaneler öğrencilerinin her zaman takibinde kaldığı için ve her eksiğinde anın da müdahale ettiği için sınavlardaki başarıları diğer dershaneler oranla daha fazladır. Bu nedenle anne ve babalar çocuklarını daha iyi eğitim almaları ve sınavlarda istedikleri başarıları yakalama şanslarının daha yüksek olduğu butik dershaneleri tercih etmektedirler. Daha yüksek ücret talep etmeleri biraz caydırıcı bir durum olsa da eğitim için bu durumları göz ardı eden bir çok aile bulunmaktadır.

 

Bugünkü yazımda sizlere Kızılaydaki en iyi butik eğitim veren dershane hakkında faydalı bilgiler vermeye çalıştım. Bir sonraki yazımda sizlere Ankara Kızılay’daki en iyi dershane hakkında faydalı bilgiler vermeye çalışacağım.

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Yazılar

0 312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.