HEMEN BAŞVUR Misyon | Kızılay Butik Dershane

Misyon

Kızılay Butik Dershane  Misyon


Misyon

Misyon

Başkent Ankara butik dershaneler bakımında zengin bir ildir. Nedeni bir eğitim kenti olmasının yanı sıra öğrenci nüfusunun oldukça fazla olmasıdır. Butik dershaneler de diğer dershaneler gibi sınava yönelik öğrencilerine eğitim veren amaçları öğrencilerin sınavlarda yüksek puanlar alarak istedikleri konumlara ulaşmalarını sağlamaktır. Butik dershanelerin amacı diğer dershaneler ile aynı olsa da işleyişi ve öğrencilerine sunduğu imkanlar daha farklıdır. Ankara butik dershaneler öğrencilerinin en kaliteli eğitimi almaları, dersleri etkin bir şekilde dinlemeleri ve öğrencilerin bilgileri ezberlemeden öğrenmeleri için çalışmaktadır. Öğrencilerin derslere daha iyi odaklanması, derslerin daha etkili geçmesi ve etkin bir ders katılımı sağlamak için sınıf mevcutları butik dershanelerde 4 ile 8 kişi arasında değişiklik göstermektedir. Öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenebilmektedir. Derslerin süreleri daha uzun ve dersler daha verimli geçmektedir. Butik dershanelerde bulunan öğretenler çok titiz çalışmalar sonucunda kadroya katılmaktadır. Butik dershanelerde öğretmen seçiminde bulunurken yöneticiler öğretmen adayları arasından mülakatlar ve görüşmeler yaparak seçim yapmaktadır. Öğrenciler ile ilişkileri kuvvetli, araştırmacı, çalışkan, temiz ve güler yüzlü, kendi alanında uzman öğretmenleri seçmeye gayret etmektedirler. Belirli bir süre boyunca kabul edilen öğretmen arkadaşların deneme süreleri bulunmaktadır. Bunun sonucunda öğretmenin öğrenciler için verimli olduğu düşünülür ve öğrencilerden olumlu dönüşler alınır ise öğretenler kadroya dahil edilmektedirler. Butik dershanelerde ek ders almak ve ek soru çözümü için talepte bulunmak sınırsızdır ve istediğiniz zaman bu dersleri alabilirsiniz. Ayrıca butik dershanelerin rehberlik servisleri de etkili bir şekilde işlemektedir. Rehber öğretmenler öğrencilerin her zaman takibinde bulunmakta ve durumlarından anne ve babaları her zaman bilgi sahibi edindirmektedir. Öğrenciler istedikleri zaman istedikleri konularda rehber öğretmenlerinden destek alabilmektedirler. Sıkıntılı oldukları durumları yöneticiler ile görüşmek istediklerinde kendilerine kolayca ulaşabilmektedirler.

Ankara butik dershane olarak öğrencilere en kaliteli eğitimi vermek için yarışmakta ve en başarılı öğrencileri yetiştirmeye gayret etmektedirler. Bu nedenle hizmetlerini en iyi şekilde vermeye gayret etmektedirler. Butik dershanelerde verilen eğitim daha kaliteli ve daha etkili olduğu için bu dershanelerin ücretleri diğer dershanelere oranla daha yüksektir. Sınıf mevcutlarının az olması, verilen kaynakların daha fazla olması ve öğrenciler ile daha yakından ilgilenilmesi, öğrencilerin durumları hakkında anne ve babaların etkin olarak bilgilendirilmesi, dershanelerin bulundukları konumlar, bulundukları konumlarda yaşayan bireylerin gelir durumları yani tüm bu durumlar ücretlerin belirlenmesinde etkilidir. Genel olarak bir butik dershane ücreti on beş bin ile yirmi beş bin arasında değişiklik göstermektedir. İller arasında ilçeler arasında bu fiyat aralıkları değişmektedir. Büyük şehirlerde ücret talepleri daha fazla olurken küçük şehirlerde ve nüfusun az olduğu şehirlerde daha az ücret talebinde bulunulmaktadır.

Bugünkü yazımda sizlere Ankara butik dershaneler hakkında faydalı olabilecek bilgiler vermeye çalıştım. Bir sonraki yazımda sizlere Ankara’daki dershaneler hakkında faydalı bilgiler vermeye çalışacağım.

 

 

 

 

 

Kızılay Butik Dershane  Vizyon

Vizyon

Kurumumuz öğrencilerini en iyi noktaya getirmek, başarılı, çalışkan, hayalleri ve hedefleri için çaba sarf eden, karakterli, anlayışlı, sabırlı, va...

← Devamını Oku

İlgili Yazılar

0 312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.