HEMEN BAŞVUR Sincandaki dershaneler | Kızılay Butik Dershane

Sincandaki dershaneler

Kızılay Butik Dershane  Sincandaki dershaneler


Sincandaki dershaneler

Ankara nın en büyük ilçelerinden biri olan Sincan 420 kilometrekare yüz ölçümüne sahiptir. Sincan nüfus itibariyle 500 bini geçmiştir. Sincan da genç nüfus sayısı oldukça fazladır. Sincandaki dershaneler öğrencilerin yoğun olarak yazıldığı dershanelerdir.

     Sincandaki dershaneler araştırmamızda genel olarak baktığımızda hemen hemen öğrencilere aynı sistem ve programlarla eğitim vermektedirler. Genel olarak kurumlar 500 e yakın öğrenci kapasitesinden oluşmaktadır.

Sincandaki dershanelerin eğitim kalitesi nasıl?

Butik dershaneler de genel olarak öğrenci sayısı 100 ü geçmemektedir. Sincandaki dershaneler öğrenci seviyelerini seviye tespit sınavına göre belirleyip öğrencileri 14-16 kişilik gruplara ayırmaktadırlar. Sincandaki dershaneler genel olarak dönem içerisinde de yapacağı deneme sınavları sonuçlarına göre öğrencilerin sınıf değişikliklerini yapmaktadırlar. Bir dönem içerisinde tahminen 4 ya da 5 kez değişmektedir. Sınava hazırlık gruplarında ders saati sonrasında soru çözüm saatleri hazırlayarak öğretmenlerin öğrencilerin yapamadıkları sorular da yardımcı olması sağlanmaktadır. Soru çözüm saatleri iki saati geçmektedir. Öğrenciler bol soru çözümü yaparak fazla sayıda soru örneği görmüş olmaktadır. Öğrenciler bire bir etüt alarak eksik olduğu konuları tamamlamış olmaktadır.

Sincandaki dershaneler çoğunlukla en az 5-6 yıl deneyimi olan öğretmen kadrosuyla çalışmaktadır. Sincandaki dershaneler de öğrencilerin ders saatinden sonra da kütüphane de ders çalışmalarını sağlayıp öğrencileri sınava hazırlarken motive edici etkinlikler düzenlenmektedir. Velilerimiz öğrencilerini Sinan da ki dershanelere kayıt yaptırmak isterlerse öncelik olarak kurumsal bir eğitim kurumu olmasına sonra da saymış olduğumuz örneklere dikkat etmesi gerekmektedir.

Kızılay Butik Dershane  Eryaman dershaneleri

Eryaman dershaneleri

Eryaman Ankara`nın en büyük ilçelerinden olan Etimesgut’un büyük mahallelerinden bir tanesidir. Eryaman dershanelerine her gün bir yenisi ekleniyor

← Devamını Oku
Kızılay Butik Dershane  Çayyolundaki Dershaneler

Çayyolundaki Dershaneler

Çayyolundaki dershaneler öğrenciler için araştırılan konulardan biri oldu. Çayyolu yaklaşık 19.000 hektarlık bir alana sahip Ankara ‘nın gelişmekte...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0 312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.