HEMEN BAŞVUR YKS kursu kızılay | Kızılay Butik Dershane

YKS kursu kızılay

Kızılay Butik Dershane  YKS kursu kızılay


YKS kursu kızılay

       YKS Kursu Kızılay

YKS, lise dönemindeki öğrencilerin üniversiteyi kazanmak adına girdikleri sınav sistemidir. Öğrencilerin ilerledikleri dönemlerle beraber kazanmaları ve gerçekleştirmeleri beklenen davranışların zorluğu ve sorumluluğu artmaktadır. Her ne kadar öğrenimi gerçekleştiren kaliteli okullar bulunsa da Kızılay çevresinde bu öğrenimi eksik gerçekleştiren birçok okul da bulunmaktadır. Durum böyle olunca öğrenciler ve veliler bu eksikliği atlatmak adına kaliteli eğitim veren YKS Kursu Kızılay ‘da aramaktadır.

Kursumuz Kızılay da öğrencilerine eğitim vermektedir. Okuldaki eğitim süreci oldukça yoğun geçmesini göz önünde bulundurarak eksikleri giderirken ve destek verirken oluşan stresi azaltarak öğrenim kazandırmaya çalışmaktadır. Öğrencilerimizin psikolojik olarak hazır oluşları onların daha sağlıklı bir eğitim görmelerine yol açacaktır. Psikolojik olarak hazır olan öğrencilerimize ise YKS Kursu Kızılay çevresinde kendini kanıtlamış deneyimli öğretmenlerimizle desteklerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Öğretmenlerimiz değişen sınav sistemlerine çabuk uyum sağlayarak öğrencilerimizin bu süreçte sağlam kalmalarına yardım ederler.

Süreç Nasıl İşler?
Kursumuza başvuran öğrencilerin düzeylerini öğrenmekle ilk adımı atarız. Başvuran öğrencilerin düzeylerini belirlemek için bir deneme sınavına tabi tutulurlar. Bu deneme sınavlarının sonuçları temel alınarak aynı düzeye sahip öğrenciler aynı sınıflara bölünürler. Buradaki amaç öğrenim sağlanırken konuyu aynı zamanda kavramalarını sağlamak, aynı düzey ve hızda eğitim sağlamak içindir. Bu sayede hiçbir öğrenci öğrenmeden geri kalmayacak ve konuyu tam olarak öğrenmeleri sağlanacaktır.

Sınıflarda öğrenime uygun sıra düzenleri oluşturulmaktadır. Öğrenim sırasında öğrencilerin düzeylerine göre farklı teknikler kullanılmaktadır. Önceliğimiz okulda öğrenilmeyen ya da eksik kalan konuların tamamlanmasını sağlamaktır. Bu konuları tamamlarken görsel desteklerden ve teknolojik yardımlarla destekleme yapılmaktadır. Ayrıca materyal çokluğuyla öğretimler gerçekleştirilmekte öğrenim eğlenceli hale getirilmektedir. Konu eksikleri tamamlanan öğrencilerle daha sonra uygulamaya yönelik ve sınava yönelik ağırlıklı olarak test çalışmaları yapılmaktadır. Öğrencilerimize sınavda kolaylık sağlamak adına test kolaylıkları öğretilmesi hedeflenir. Her ayın sonunda öğrencilerin genel durumlarını görmek adına genel deneme sınavları yapılmaktadır. Bu sayede öğrencilerin eksikleri de saptanır ve bunlar üzerinde durulur. Ayrıca denem sınavlarının sonucuna göre sınıf değişiklikleri yapılarak bir üst seviye sınıfa da geçilebilmektedir.

Kızılay Butik Dershane  Ankaradaki YKS kursları

Ankaradaki YKS kursları

Ankara’daki yks kursları başlıklı yazım ile sizlere kısaca Ankara ilimizden ve ilçelerinden bahsedeceğim. Ayrıca ankara’daki yks kursları nasıl eği...

← Devamını Oku

İlgili Yazılar

0 312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.